MOSHAT U-19/ Tirana tripletë për kreun, Vllaznia e Flamurtari ia dalin në shtëpi. Përmbysje e Skënderbeut

Panorama Sport | Lajmet e fundit nga bota e sportit

Postuar: Dhjetor 9, 2019 | 21:57


MOSHAT U-19/ Tirana tripletë për kreun, Vllaznia e Flamurtari ia dalin në shtëpi. Përmbysje e Skënderbeut

Kategoria Superiore për moshat U-19, luajti këtë fundjavë ndeshjet e javës së 10-të, në të dyja grupet A dhe B, si dhe javën e dhjetë në Kategorinë e Parë. Panorama Sport, ju sjell skedat e të gjitha ndeshjeve të zhvilluara.

Capture

Capture8 Capture7 Capture6 Capture5 Capture4 Capture3 Capture2 Capture1 

KATEGORIA SUPERIORE, GRUPI A / U-19:

dda

KATEGORIA SUPERIORE, GRUPI B / U-19: 

ddaw

KATEGORIA E PARË / U-19:

u 19 b

 

PANORAMASPORT.AL
Për t’u bërë pjesë e grupit të "Panorama Sport" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet.
KOMUNITETI PANORAMA SPORT: https://www.facebook.com/groups/sportionline/

www.minuta90.com