MOSHAT U-19/ Tirana “7 ballë”, Partizani super. Shkëlqen Flamurtari, Skënderbeu nuk përmbahet

Panorama Sport | Lajmet e fundit nga bota e sportit

Postuar: Shtator 30, 2019 | 19:44


MOSHAT U-19/ Tirana “7 ballë”, Partizani super. Shkëlqen Flamurtari, Skënderbeu nuk përmbahet

Kategoria Superiore për moshat U-19, luajti këtë fundjavë ndeshjet e javës së tretë, në të dyja grupet A dhe B, si dhe javën e parë në Kategorinë e Parë. Panorama Sport, ju sjell skedat e të gjitha ndeshjeve të zhvilluara.

Capture7 Capture6 Capture5 Capture4 Capture3 Capture2 Capture1 Capture

44 wq qw gh1 gf

 
Për t’u bërë pjesë e grupit të "Panorama Sport" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet.
KOMUNITETI PANORAMA SPORT: https://www.facebook.com/groups/sportionline/

www.minuta90.com