MOSHAT U-19/ Teuta shumë e fortë për Shkëndijën, shumë ndeshje shtyhen prej përmbytjeve

Panorama Sport | Lajmet e fundit nga bota e sportit

Postuar: Dhjetor 23, 2019 | 21:11


MOSHAT U-19/ Teuta shumë e fortë për Shkëndijën, shumë ndeshje shtyhen prej përmbytjeve

Kategoria Superiore për moshat U-19, luajti këtë fundjavë ndeshjet e javës së 12-të, në të dyja grupet A dhe B, si dhe javën e dymbëdhjetë në Kategorinë e Parë. “Panorama Sport”, ju sjell skedat e të gjitha ndeshjeve të zhvilluara.

Teuta

u19

u19 ndeshjet

Pogradeci

PANORAMASPORT.AL

 
Për t’u bërë pjesë e grupit të "Panorama Sport" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet.
KOMUNITETI PANORAMA SPORT: https://www.facebook.com/groups/sportionline/

www.minuta90.com