MOSHAT U-19/ Super-Shkëndija e Bulkut leksion Partizanit, Tirana thyen Vllazninë. Goleadë e Skënderbeut

Panorama Sport | Lajmet e fundit nga bota e sportit

Postuar: Shkurt 18, 2019 | 20:40


MOSHAT U-19/ Super-Shkëndija e Bulkut leksion Partizanit, Tirana thyen Vllazninë. Goleadë e Skënderbeut

Kategoria Superiore për moshat U-19, luajti këtë fundjavë ndeshjet e javës së 16-të, në të dyja grupet A dhe B, si dhe ndeshjet e Kategorisë së Parë, në javën e 14-të. Panorama Sport, ju sjell skedat e të gjitha ndeshjeve të zhvilluara.

gka

afja

qhw gkaj gklajs gjkaa klas

qwk

laskdl

 
Për t’u bërë pjesë e grupit të "Panorama Sport" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet.
KOMUNITETI PANORAMA SPORT: https://www.facebook.com/groups/sportionline/

www.minuta90.com