MOSHAT U-19/ Spektakël në derbi, ndalet Tirana. Vuan Partizani, përmbysje e Flamurtarit. Teuta mposht Apoloninë

Panorama Sport | Lajmet e fundit nga bota e sportit

Postuar: Tetor 28, 2019 | 21:57


MOSHAT U-19/ Spektakël në derbi, ndalet Tirana. Vuan Partizani, përmbysje e Flamurtarit. Teuta mposht Apoloninë

Kategoria Superiore për moshat U-19, luajti këtë fundjavë ndeshjet e javës së gjashtë, në të dyja grupet A dhe B, si dhe javën e pestë në Kategorinë e Parë. Panorama Sport, ju sjell skedat e të gjitha ndeshjeve të zhvilluara.

18 17

16

15

14

13

12

11

Capture26

Capture25

Capture24

Capture23

22

KATEGORIA SUPERIORE, GRUPI A / U-19:

u 19 a

KATEGORIA SUPERIORE, GRUPI B / U-19: 

u 19 b

KATEGORIA E PARË / U-19:

u 19 pare

PANORAMASPORT.AL

 
Për t’u bërë pjesë e grupit të "Panorama Sport" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet.
KOMUNITETI PANORAMA SPORT: https://www.facebook.com/groups/sportionline/

www.minuta90.com