MOSHAT U-19/ Shkëndija nuk fal, bie Flamurtari. Fitojnë Tirana dhe Partizani

Panorama Sport | Lajmet e fundit nga bota e sportit

Postuar: Mars 4, 2019 | 20:21


MOSHAT U-19/ Shkëndija nuk fal, bie Flamurtari. Fitojnë Tirana dhe Partizani

Kategoria Superiore për moshat U-19, luajti këtë fundjavë ndeshjet e javës së 18-të, në të dyja grupet A dhe B, si dhe ndeshjet e Kategorisë së Parë, në javën e 15-të. Panorama Sport, ju sjell skedat e të gjitha ndeshjeve të zhvilluara.

tetete

22
33

44

55

66

77

88

99

100
Për t’u bërë pjesë e grupit të "Panorama Sport" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet.
KOMUNITETI PANORAMA SPORT: https://www.facebook.com/groups/sportionline/

www.minuta90.com