MOSHAT U-19/ Shkëndija e Bulkut super, thyen Partizanin. Teuta dhe Flamurtari vijojnë me fitoret

Panorama Sport | Gazeta me e madhe sportive ne vend

Postuar: Tetor 22, 2018 | 22:22

MOSHAT U-19/ Shkëndija e Bulkut super, thyen Partizanin. Teuta dhe Flamurtari vijojnë me fitoret

Kategoria Superiore për moshat U-19, luajti këtë fundjavë ndeshjet e javës së shtate, në të dyja grupet A dhe B, si dhe ndeshjet e Kategorisë së Parë, në javën e katërt. Panorama Sport, ju sjell skedat e të gjitha ndeshjeve të zhvilluara.

Capture8 Capture7 Capture6 Capture5 Capture4 Capture3 Capture22 Capture1 Capture

 

www.minuta90.com