MOSHAT U-19/ Shkëndija e Bulkut me marsh të pestë, leksion Akademisë së Bushit. Flamurtari e Besa super

Panorama Sport | Lajmet e fundit nga bota e sportit

Postuar: Shkurt 11, 2019 | 22:06


MOSHAT U-19/ Shkëndija e Bulkut me marsh të pestë, leksion Akademisë së Bushit. Flamurtari e Besa super

Kategoria Superiore për moshat U-19, luajti këtë fundjavë ndeshjet e javës së 15-të, në të dyja grupet A dhe B, si dhe ndeshjet e Kategorisë së Parë, në javën e 13-të. Panorama Sport, ju sjell skedat e të gjitha ndeshjeve të zhvilluara.

21123

hafa

241

has

hag

asdq

gaaf

ga

fas

 
Për t’u bërë pjesë e grupit të "Panorama Sport" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet.
KOMUNITETI PANORAMA SPORT: https://www.facebook.com/groups/sportionline/

www.minuta90.com