MOSHAT U-19/ Shkëlqen Tirana, ngec Partizani. Spektakël i Teutës, ndalet Vllaznia. Kampionët e Shkëndijës nuk falin

Panorama Sport | Lajmet e fundit nga bota e sportit

Postuar: Shtator 16, 2019 | 18:32


MOSHAT U-19/ Shkëlqen Tirana, ngec Partizani. Spektakël i Teutës, ndalet Vllaznia. Kampionët e Shkëndijës nuk falin

Kategoria Superiore për moshat U-19, luajti këtë fundjavë ndeshjet e javës së parë, në të dyja grupet A dhe B. Panorama Sport, ju sjell skedat e të gjitha ndeshjeve të zhvilluara.

1

10 9 8 7 6 5 4 3 2

RENDITJET

KATEGORIA SUPERIORE, GRUPI A / U-19:

3

KATEGORIA SUPERIORE, GRUPI B / U-19: 

4

PANORAMASPORT.AL

 
Për t’u bërë pjesë e grupit të "Panorama Sport" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet.
KOMUNITETI PANORAMA SPORT: https://www.facebook.com/groups/sportionline/

www.minuta90.com