MOSHAT U-19/ Shkëlqen Tirana, bind edhe Teuta. Internacionali bën presion, Apolonia thyen korçarët

Panorama Sport | Lajmet e fundit nga bota e sportit

Postuar: Nëntor 11, 2019 | 21:36


MOSHAT U-19/ Shkëlqen Tirana, bind edhe Teuta. Internacionali bën presion, Apolonia thyen korçarët

Kategoria Superiore për moshat U-19, luajti këtë fundjavë ndeshjet e javës së tetë, në të dyja grupet A dhe B, si dhe javën e shtatë në Kategorinë e Parë. Panorama Sport, ju sjell skedat e të gjitha ndeshjeve të zhvilluara.

 Capture7 Capture6 Capture5 

Capture8Capture4 Capture3 Capture2 Capture1 Capture

 

gg4 gg3 gg2 gg1 gg

KATEGORIA SUPERIORE, GRUPI A / U-19:

dd

KATEGORIA SUPERIORE, GRUPI B / U-19: 

dd2

KATEGORIA E PARË / U-19:

saa

111

PANORAMASPORT.AL

 

 

 
Për t’u bërë pjesë e grupit të "Panorama Sport" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet.
KOMUNITETI PANORAMA SPORT: https://www.facebook.com/groups/sportionline/

www.minuta90.com