MOSHAT U-19/ Përmbysje e çmendur e Tiranës, zhgënjen Partizani. Apolonia me hap pretendenti

Panorama Sport | Lajmet e fundit nga bota e sportit

Postuar: Tetor 21, 2019 | 19:38


MOSHAT U-19/ Përmbysje e çmendur e Tiranës, zhgënjen Partizani. Apolonia me hap pretendenti

Kategoria Superiore për moshat U-19, luajti këtë fundjavë ndeshjet e javës së pestë , në të dyja grupet A dhe B, si dhe javën e katërt në Kategorinë e Parë. Panorama Sport, ju sjell skedat e të gjitha ndeshjeve të zhvilluara.

Capture8

Capture7 Capture6 Capture5 Capture4 Capture3 Capture2 Capture1 Capture

Capture78 Capture445 Capture44 33

KATEGORIA SUPERIORE, GRUPI A / U-19:

u 19 a

KATEGORIA SUPERIORE, GRUPI B / U-19: 

u 19 b

KATEGORIA E PARË / U-19:

u 19 par
Për t’u bërë pjesë e grupit të "Panorama Sport" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet.
KOMUNITETI PANORAMA SPORT: https://www.facebook.com/groups/sportionline/

www.minuta90.com