Moshat U-19/ Partizani nuk fal në derbin me Akademinë, Tirana fiton ndaj Internacionalit

Panorama Sport | Gazeta me e shitur sportive ne vend

Postuar: Dhjetor 18, 2017 | 18:26

Moshat U-19/ Partizani nuk fal në derbin me Akademinë, Tirana fiton ndaj Internacionalit

U zhvilluan ditën e djeshme, takimet e vlefshme për javën e 11-të në Grupet A dhe B të Kategorisë Superiore U-19, si dhe ndeshjet e javës së 9-të në Grupet A dhe B të Kategorisë së Parë U-19.

Moshat U-17

Më poshtë njihuni me të gjithë rezultatet dhe renditjet pas këtyre takimeve.

 

KATEGORIA SUPERIORE, GRUPI A / U-19:

 

u 19 kat sup gr a

 

KATEGORIA SUPERIORE, GRUPI B / U-19: 

 

u 19 kat sup gr bg

 

KATEGORIA E PARË / U-19:

 

u 19 kat pare


www.minuta90.com