Moshat U-19/ Partizani dorëzon vendin e parë, Vllaznia e parakalon

Panorama Sport | Gazeta me e madhe sportive ne vend

Postuar: Mars 19, 2018 | 22:26

Moshat U-19/ Partizani dorëzon vendin e parë, Vllaznia e parakalon

U zhvilluan ditën e djeshme, takimet e vlefshme për javën e 17-të në Grupet A dhe B të Kategorisë Superiore U-19, si dhe ndeshjet e javës së 15-të në Grupet A dhe B të Kategorisë së Parë U-19. Më poshtë, renditjet e plota.

partizani u 19

KATEGORIA SUPERIORE, GRUPI A / U-19:

 

kat sup u 19 gr a

 

KATEGORIA SUPERIORE, GRUPI B / U-19: 

 

kat sup u 19 gr b

 

KATEGORIA E PARË / U-19:

 

kat pare u 19

 

www.minuta90.com