MOSHAT U-19/ Partizani çlirohet për mbijetesën, Vllaznia pa mëshirë. Derbi mbyllet në paqe

Panorama Sport | Lajmet e fundit nga bota e sportit

Postuar: Maj 6, 2019 | 21:30


MOSHAT U-19/ Partizani çlirohet për mbijetesën, Vllaznia pa mëshirë. Derbi mbyllet në paqe

Kategoria Superiore për moshat U-19, luajti këtë fundjavë ndeshjet e javës së 26-të, në të dyja grupet A dhe B, si dhe ndeshjet e Kategorisë së Parë, në javën e 25-të. Panorama Sport, ju sjell skedat e të gjitha ndeshjeve të zhvilluara.

Capture Capture1

Capture2

Capture3

Capture4

Capture5

Capture6

Capture7

Capture8

Capture9

 
Për t’u bërë pjesë e grupit të "Panorama Sport" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet.
KOMUNITETI PANORAMA SPORT: https://www.facebook.com/groups/sportionline/

www.minuta90.com