MOSHAT U-19/ Barazim e polemika, Shkëndija lë pikë mes tensionit. Përmbysje e Tiranës, spektakël i Vllaznisë

Panorama Sport | Lajmet e fundit nga bota e sportit

Postuar: Mars 18, 2019 | 19:47


MOSHAT U-19/ Barazim e polemika, Shkëndija lë pikë mes tensionit. Përmbysje e Tiranës, spektakël i Vllaznisë

Kategoria Superiore për moshat U-19, luajti këtë fundjavë ndeshjet e javës së 19-të, në të dyja grupet A dhe B, si dhe ndeshjet e Kategorisë së Parë, në javën e 16-të. Panorama Sport, ju sjell skedat e të gjitha ndeshjeve të zhvilluara.

Capture

Capture1

Capture7

Capture8

Capture10

Capture9

Capture6

Capture5

Capture4

Capture3

Capture2

 
Për t’u bërë pjesë e grupit të "Panorama Sport" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet.
KOMUNITETI PANORAMA SPORT: https://www.facebook.com/groups/sportionline/

www.minuta90.com