Moshat U-17/ Vllaznia pëson 8 gola, por vazhdon kryesimin në grupin A. Besa komandon grupin B

Panorama Sport | Gazeta me e madhe sportive ne vend

Postuar: Shkurt 26, 2018 | 19:59

Moshat U-17/ Vllaznia pëson 8 gola, por vazhdon kryesimin në grupin A. Besa komandon grupin B

U zhvilluan ditën e djeshme, takimet e vlefshme për javën e 14-të në Grupet A dhe B të Kategorisë Superiore U-19, si dhe ndeshjet e javës së 12-të në Grupet A dhe B të Kategorisë së Parë U-19.

Moshat U-17

KATEGORIA SUPERIORE, GRUPI A / U-17 

u 17 superiore gr a

 

KATEGORIA SUPERIORE, GRUPI B / U-17 

u 17 superiore gr b

 

KATEGORIA E PARË / U-17

kat pare u 17

www.minuta90.com