Moshat U-17/ Vllaznia nuk fal, Tirana bën goleadë. Internacionali luan “tenis” në Shkodër

Panorama Sport | Gazeta me e madhe sportive ne vend

Postuar: Shkurt 12, 2018 | 18:00

Moshat U-17/ Vllaznia nuk fal, Tirana bën goleadë. Internacionali luan “tenis” në Shkodër

U luajtën ditën e djeshme, takimet e vlefshme për javën e 12-të në Grupet A dhe B të Kategorisë Superiore U-17, si dhe ndeshjet e javës së 10-të në Grupet A dhe B të Kategorisë së Parë U-17.

Futboll moshat

Më poshtë njihuni me të gjithë rezultatet dhe renditjet pas këtyre takimeve.

 

KATEGORIA SUPERIORE, GRUPI A / U-17 

superiore u 17 gr a

 

KATEGORIA SUPERIORE, GRUPI B / U-17 

 

superiore u 17 gr b

 

KATEGORIA E PARË / U-17

 

kat pare u 17

www.minuta90.com