Moshat U-17/ Vllaznia në ndjekje të Tiranës, Besa nuk e diskuton vendin e parë në grupin B

Panorama Sport | Gazeta me e madhe sportive ne vend

Postuar: Prill 16, 2018 | 21:53

Moshat U-17/ Vllaznia në ndjekje të Tiranës, Besa nuk e diskuton vendin e parë në grupin B

U luajtën ditën takimet e javës së 21-të për moshat U-17 në Kategorinë Superiore, dhe ato të javës së 18-të në Kategorinë e Parë. Tirana vazhdon kryesimin në grupin A, ndërsa është Vllaznia ajo që nuk e ndal ndjekjen ndaj bardhebluve. Në grupin B, Besa është dominuese totale. Më poshtë, renditjet e plota.

Futboll moshat

KATEGORIA SUPERIORE, GRUPI A / U-17 

 

u 17 kat sup gr a

KATEGORIA SUPERIORE, GRUPI B / U-17 

 

u 17 kat sup gr b

 

KATEGORIA E PARË / U-17

 

u 17 kat pare

www.minuta90.com