MOSHAT U-17/ Vllaznia dhe Tirana nuk ndalen, shkodranët mposhtin Partizanin

Panorama Sport | Lajmet e fundit nga bota e sportit

Postuar: Shtator 23, 2019 | 19:41


MOSHAT U-17/ Vllaznia dhe Tirana nuk ndalen, shkodranët mposhtin Partizanin

Kategoria Superiore për moshat U-17, luajti këtë fundjavë ndeshjet e javës së dytë, në të dyja grupet A dhe B. Panorama Sport, ju sjell skedat e të gjitha ndeshjeve të zhvilluara.

Vllaznia U17 skeda

Skenderbeu dhe Shkendija

Brians

shkodra

PANORAMASPORT.AL
Për t’u bërë pjesë e grupit të "Panorama Sport" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet.
KOMUNITETI PANORAMA SPORT: https://www.facebook.com/groups/sportionline/

www.minuta90.com