Moshat U-17/ Vllaznia dhe Flamurtari nuk falin, Partizani thyen Shkëndijën e Tiranës

Panorama Sport | Gazeta me e madhe sportive ne vend

Postuar: Dhjetor 11, 2017 | 16:53

Moshat U-17/ Vllaznia dhe Flamurtari nuk falin, Partizani thyen Shkëndijën e Tiranës

U luajtën ditën e djeshme, takimet e vlefshme për javën e 10-të në Grupet A dhe B të Kategorisë Superiore U-17, si dhe ndeshjet e javës së 8-të në Grupet A dhe B të Kategorisë së Parë U-17.

Futboll moshat

Më poshtë njihuni me të gjithë rezultatet dhe renditjet pas këtyre takimeve.

 

KATEGORIA SUPERIORE, GRUPI A / U-17 

u 17 kat sup gr a

 

KATEGORIA SUPERIORE, GRUPI B / U-17 

u 17 kat sup gr b

 

KATEGORIA E PARË / U-17

u 17 kat pare

 

 

 

www.minuta90.com