MOSHAT U-17/ Tirana për rekord, Partizani shkëlqen ndaj Vllaznisë. Ngec Flamurtari …

Panorama Sport | Lajmet e fundit nga bota e sportit

Postuar: Dhjetor 16, 2019 | 18:57


MOSHAT U-17/ Tirana për rekord, Partizani shkëlqen ndaj Vllaznisë. Ngec Flamurtari …

Kategoria Superiore për moshat U-17, luajti këtë fundjavë ndeshjet e javës së 11-të, në të dyja grupet A dhe B, si dhe ndeshjet e Kategorisë së Parë, në javën e njëmbëdhjetë. “Panorama Sport”, ju sjell skedat e ndeshjeve të zhvilluara.

Partizani Vllaznia U-17

Te rinjte U17

U17

u17 skeda

kategoria e pare u17

u17 kat 1

PANORAMASPORT.AL

 

 

 
Për t’u bërë pjesë e grupit të "Panorama Sport" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet.
KOMUNITETI PANORAMA SPORT: https://www.facebook.com/groups/sportionline/

www.minuta90.com