Moshat U-17/ Tirana në ndjekje të Vllaznisë, Besa vazhdon kryesimin bindshëm në grup

Panorama Sport | Gazeta me e madhe sportive ne vend

Postuar: Mars 5, 2018 | 21:45

Moshat U-17/ Tirana në ndjekje të Vllaznisë, Besa vazhdon kryesimin bindshëm në grup

U zhvilluan ditën e djeshme, takimet e vlefshme për javën e 15-të në Grupet A dhe B të Kategorisë Superiore U-19, si dhe ndeshjet e javës së 13-të në Grupet A dhe B të Kategorisë së Parë U-19.

Moshat U-17

KATEGORIA SUPERIORE, GRUPI A / U-17 

 

kat u17 superiore gr a

 

KATEGORIA SUPERIORE, GRUPI B / U-17 

 

kat u17 superiore gr b

 

KATEGORIA E PARË / U-17

 

kat pare u 17

 

www.minuta90.com