MOSHAT U-17/ Tirana gjunjëzon Vllazninë, Shkëndija ndal Flamurtarin. Partizani vetëm barazim. Skandal në Ballsh

Panorama Sport | Lajmet e fundit nga bota e sportit

Postuar: Nëntor 4, 2019 | 17:10


MOSHAT U-17/ Tirana gjunjëzon Vllazninë, Shkëndija ndal Flamurtarin. Partizani vetëm barazim. Skandal në Ballsh

Kategoria Superiore për moshat U-17, luajti këtë fundjavë ndeshjet e javës së shtatë, në të dyja grupet A dhe B, si dhe ndeshjet e Kategorisë së Parë, në javën e gjashtë. Panorama Sport, ju sjell skedat e ndeshjeve të zhvilluara.

ff

Capture99 Capture88 Capture77 Capture66 Capture55 Capture44 Capture33 22 Capture11

gsa bb aa

KATEGORIA SUPERIORE, GRUPI A / U-17 

u17 a

KATEGORIA SUPERIORE, GRUPI B / U-17 

u 17 b

KATEGORIA E PARË / U-17

pare u 17

PANORAMASPORT.AL

 
Për t’u bërë pjesë e grupit të "Panorama Sport" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet.
KOMUNITETI PANORAMA SPORT: https://www.facebook.com/groups/sportionline/

www.minuta90.com