MOSHAT U-17/ Tirana e Vllaznia japin spektakël, bie Partizani. Teuta fiton derbin, Brians leksion Dinamos

Panorama Sport | Lajmet e fundit nga bota e sportit

Postuar: Shtator 16, 2019 | 17:45


MOSHAT U-17/ Tirana e Vllaznia japin spektakël, bie Partizani. Teuta fiton derbin, Brians leksion Dinamos

Kategoria Superiore për moshat U-17, luajti këtë fundjavë ndeshjet e javës së parë, në të dyja grupet A dhe B. Panorama Sport, ju sjell skedat e të gjitha ndeshjeve të zhvilluara.

Capture9 Capture8 Capture7 Capture6 Capture5 Capture4 Capture3 Capture2 Capture1 Capture

RENDITJET

KATEGORIA SUPERIORE, GRUPI A / U-17 

Capture

KATEGORIA SUPERIORE, GRUPI B / U-17 

2

 
Për t’u bërë pjesë e grupit të "Panorama Sport" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet.
KOMUNITETI PANORAMA SPORT: https://www.facebook.com/groups/sportionline/

www.minuta90.com