MOSHAT U-17/ Tirana e Flamurtari nuk ndalen, Partizani merr fitoren e parë. Vllaznia fiton derbin

Panorama Sport | Lajmet e fundit nga bota e sportit

Postuar: Tetor 7, 2019 | 17:50


MOSHAT U-17/ Tirana e Flamurtari nuk ndalen, Partizani merr fitoren e parë. Vllaznia fiton derbin

Kategoria Superiore për moshat U-17, luajti këtë fundjavë ndeshjet e javës së katërt, në të dyja grupet A dhe B, si dhe ndeshjet e Kategorisë së Parë, në javën e dytë. Panorama Sport, ju sjell skedat e ndeshjeve të zhvilluara.

Capture7 Capture6 Capture5 Capture4 Capture3 Capture2 Capture1 Capture

Capture13 Capture12 Capture11

KATEGORIA SUPERIORE, GRUPI A / U-17 

11

KATEGORIA SUPERIORE, GRUPI B / U-17 

22

KATEGORIA E PARË / U-17

33

 
Për t’u bërë pjesë e grupit të "Panorama Sport" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet.
KOMUNITETI PANORAMA SPORT: https://www.facebook.com/groups/sportionline/

www.minuta90.com