Moshat U-17/ Tirana e Besa me hap kampioni, fitore edhe për ndjekëset e kreut

Panorama Sport | Gazeta me e madhe sportive ne vend

Postuar: Prill 16, 2018 | 16:42

Moshat U-17/ Tirana e Besa me hap kampioni, fitore edhe për ndjekëset e kreut

U luajtën këtë javë takimet e javës së 21-të në grupet A dhe B të Kategorisë Superiore për moshat U-17. Tirana fitoi pastër në shtëpi përballë Portos, po ashtu edhe Besa në grupin B. Fitore kanë shënuar edhe ekipet e tjera pranë kreut të renditjes. Më poshtë, skedat e të gjitha ndeshjeve.

Capture10 Capture9 Capture8 Capture7 Capture6 Capture5 Capture4 Capture3 Capture2 Capture1 Capture

www.minuta90.com