MOSHAT U-17/ Tirana dhe Flamurtari pa rivalë, Internacionali super. Derbi shtyhet prej shiut

Panorama Sport | Lajmet e fundit nga bota e sportit

Postuar: Nëntor 11, 2019 | 20:24


MOSHAT U-17/ Tirana dhe Flamurtari pa rivalë, Internacionali super. Derbi shtyhet prej shiut

Kategoria Superiore për moshat U-17, luajti këtë fundjavë ndeshjet e javës së tetë, në të dyja grupet A dhe B, si dhe ndeshjet e Kategorisë së Parë, në javën e shtatë. Panorama Sport, ju sjell skedat e ndeshjeve të zhvilluara.

Capture7 Capture6

Capture8Capture5 Capture4 Capture3 Capture2 Capture1 Capture

as3 as2 as1 as aa

KATEGORIA SUPERIORE, GRUPI A / U-17 

ss

KATEGORIA SUPERIORE, GRUPI B / U-17 

ss1

KATEGORIA E PARË / U-17

ss2

PANORAMASPORT.AL

 

 
Për t’u bërë pjesë e grupit të "Panorama Sport" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet.
KOMUNITETI PANORAMA SPORT: https://www.facebook.com/groups/sportionline/

www.minuta90.com