Moshat U-17/ Tirana dhe Besa bëjnë “ligjin”, shkodranët i largohen kreut

Panorama Sport | Gazeta me e madhe sportive ne vend

Postuar: Prill 2, 2018 | 20:04

Moshat U-17/ Tirana dhe Besa bëjnë “ligjin”, shkodranët i largohen kreut

U luajtën takimet e javës së 19-të në Kategorinë Superiore dhe takimet e javës së 16-të në Kategorinë e Parë për moshat U-17. Tirana fitoi dhe ndërkohë përfitoi nga ndalesa e Vllaznisë, për ta çuar në 6 pikë diferencën. Ndërkohë, Besa në grupin B vazhdon e qetë kryesimin, 7 pikë para Flamurtarit. Më poshtë, renditjet e plota.

tirana u-17 moshat

KATEGORIA SUPERIORE, GRUPI A / U-17 

 

u 17 kat sup gr a

 

KATEGORIA SUPERIORE, GRUPI B / U-17 

 

u 17 kat sup gr b

 

KATEGORIA E PARË / U-17

 

u 17 kat pare

www.minuta90.com