Moshat U-17/ Tirana “arratiset” në krye, Besa marshon në grupin B

Panorama Sport | Gazeta me e madhe sportive ne vend

Postuar: Mars 19, 2018 | 21:36

Moshat U-17/ Tirana “arratiset” në krye, Besa marshon në grupin B

U zhvilluan ditën e djeshme, takimet e vlefshme për javën e 17-të në Grupet A dhe B të Kategorisë Superiore U-19, si dhe ndeshjet e javës së 15-të në Grupet A dhe B të Kategorisë së Parë U-19. Më poshtë, renditjet e plota.

KATEGORIA SUPERIORE, GRUPI A / U-17 

 

kat sup u 17 gr a

 

KATEGORIA SUPERIORE, GRUPI B / U-17 

 

kat sup u 17 gr b

 

KATEGORIA E PARË / U-17

 

kat pare u 17

www.minuta90.com