Moshat U-17/ Super-Besa shkatërron Flamurtarin, Vllaznia mund Partizanin dhe “arratiset”

Panorama Sport | Gazeta me e madhe sportive ne vend

Postuar: Shkurt 19, 2018 | 16:40

Moshat U-17/ Super-Besa shkatërron Flamurtarin, Vllaznia mund Partizanin dhe “arratiset”

U luajtën ditën e djeshme, takimet e vlefshme për javën e 13-të në Grupet A dhe B të Kategorisë Superiore U-17, si dhe ndeshjet e javës së 11-të në Grupet A dhe B të Kategorisë së Parë U-17.

Futboll moshat

Më poshtë njihuni me të gjithë rezultatet dhe renditjet pas këtyre takimeve.

 

 

KATEGORIA SUPERIORE, GRUPI A / U-17 

superiore u 17 gr a

 

KATEGORIA SUPERIORE, GRUPI B / U-17 

 

superiore u 17 gr b

 

KATEGORIA E PARË / U-17

kat pare u 17

 

www.minuta90.com