MOSHAT U-17/ Korren fitoret e para, ja tabela e renditjeve në të dyja grupet

Panorama Sport | Gazeta me e madhe sportive ne vend

Postuar: Shtator 3, 2018 | 20:07

MOSHAT U-17/ Korren fitoret e para, ja tabela e renditjeve në të dyja grupet

Kategoria e Superiore për moshat U-17, luajti këtë fundjavë ndeshjet e para, në grupet A dhe B. Tirana, ka marrë kryesimin e grupit A, vetëm falë golavarazhit, ku ka shënuar plot 8 gola që në ndeshjen e parë.

Ndërkohë, në grupin B, Luftëtari gjendet në vendin e parë, në kuotën e 3 pikëve, po aq sa Flamurtari dhe Teuta. Më poshtë, renditjet e plota për të dyja grupet.

KATEGORIA SUPERIORE, GRUPI A / U-17 

Capture

KATEGORIA SUPERIORE, GRUPI B / U-17 

Capture1

www.minuta90.com