MOSHAT U-17/ Gjashtë gola për një pikë në Vlorë, Tirana e mbyll me fitore

Panorama Sport | Lajmet e fundit nga bota e sportit

Postuar: Dhjetor 23, 2019 | 18:53


MOSHAT U-17/ Gjashtë gola për një pikë në Vlorë, Tirana e mbyll me fitore

Kategoria Superiore për moshat U-17, luajti këtë fundjavë ndeshjet e javës së 12-të, në të dyja grupet A dhe B, si dhe ndeshjet e Kategorisë së Parë, në javën e dymbëdhjetë. “Panorama Sport”, ju sjell skedat e ndeshjeve të zhvilluara.

Shkendija e Tiranes - Teuta 2-1

U-17 kategoria Superiore

U17 moshat

u17 ndeshjet

PANORAMASPORT.AL
Për t’u bërë pjesë e grupit të "Panorama Sport" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet.
KOMUNITETI PANORAMA SPORT: https://www.facebook.com/groups/sportionline/

www.minuta90.com