MOSHAT/ Hidhet shorti i fazës “play-off” dhe “play-out”, mësoni përballjet e ardhshme

Panorama Sport | Lajmet e fundit nga sporti

Postuar: Qershor 24, 2020 | 15:10

MOSHAT/ Hidhet shorti i fazës “play-off” dhe “play-out”, mësoni përballjet e ardhshme

Ditën e sotme u hodh shorti për fazën “play-off” dhe “play-out” për kampionatet e moshave 15, 17 dhe 19-vjeçare.
reha
Sipas kalendarit të pëcaktuar pas hedhjes së shortit në ambjentet e FSHF-së, fituesi i grupit A U17 Superiore, Tirana përballet me Akademinë e Futbollit. Tirana U19, fituesit e grupit A për Superioren U19 janë vendosur në çift me Apoloninë U19.

Faza play-off dhe play-out do të nisin pas përfundimit të sezonit të rregullt për të gjitha kategoritë.

Më poshtë ju paraqesim kalendarin e ndeshjes së moshave:

11111111111111

222222222222

3333333333333

44444

55555555555

PANORAMASPORT.AL

 

 

 

NDIQE LIVE "PANORAMA TV"