“Mos pasoni më te ai”/ E konsideron baba, si e ka pritur Vinicius deklaratën e Benzemasë

Panorama Sport | Lajmet e fundit nga bota e sportit

Postuar: Tetor 29, 2020 | 23:53


“Mos pasoni më te ai”/ E konsideron baba, si e ka pritur Vinicius deklaratën e Benzemasë

Vinicius Xhunior e ka vlerësuar gjithmonë Karim Benzemanë dhe e ka konsideruar si baba. Ditën e djeshme, sulmuesi brazilian është befasuar shumë nga këto deklarata të francezit dhe nuk i ka pritur aspak mirë.

1603879366_567044_1603880240_noticia_normal

Megjithatë, nuk do të bëjë polemika dhe ka vendosur që të vazhdojë në heshtje të punojë dhe të mos krijojë më probleme për Realin.

Kjo nuk është hera e parë që Benzema dhe Vinicius kanë pasur diskutime me njëri-tjetrin. Një vit më parë, francezi e këshilloi që të mos luante me kokën e ulur, por të kombinonte me të. Këtë herë bëhet fjalë për një deklaratë pas shpine dhe kjo gjë nuk i ka pëlqyer brazilianit.

PANORAMASPORT.AL

LEXO EDHE: 

VIDEO/ “Mos i paso atij, po luan kundër nesh”, plas te Reali. Zbulohet biseda e Benzemasë me shokun e skuadrës
Për t’u bërë pjesë e grupit të "Panorama Sport" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet.
KOMUNITETI PANORAMA SPORT: https://www.facebook.com/groups/sportionline/

www.minuta90.com