Mori topin me vete, heroi Feizhao: I lumtur për golat, çdo ndeshje si finale

Panorama Sport | Lajmet e fundit nga sporti

Postuar: Dhjetor 4, 2021 | 16:29


Mori topin me vete, heroi Feizhao: I lumtur për golat, çdo ndeshje si finale

Kukësi fitoi me goleadë ndaj Kastriotit në transfertë. Heroi i kësaj sfide ishte Vitor Feizhao, i cili realizoi tre gola. Në përfundim të sfidës, braziliani u shpreh shumë i lumtur për fitoren por dhe për golat e shënuar.

Feizhao

Keni shënuar tre gola ne këtë ndeshje, sa i lumtur jeni?

“Jam i lumtur qe kam shënuar 3 gola dhe jam me i kënaqur qe ekipi fitoi këtë ndeshje të vështirë

Kukësi për kampion?

Çdo ndeshje është si finale për ne , duhet të luajmë se ma mirë për fituar.

Sa gola do bëni ne Kukës, përderisa sot bëtë 3 në një fushë të vështirë?

Jam i lumtur qe klubi ka ber një stadium kaq te mire

Me tre golat ndaj Kadtiotit, Feizhao shkon në kuotën e 5 golave në kampionat.

PANORAMASPORT.AL