Momente paniku, futbollisti i PSG-së bën aksident me Lamborxhini

Panorama Sport | Lajmet e fundit nga bota e sportit

Postuar: Maj 28, 2020 | 18:58


Momente paniku, futbollisti i PSG-së bën aksident me Lamborxhini

Momente paniku për portierin e tretë të PSG-së, Marcin Bulka, i cili ka pësuar një aksident të frikshëm me makinën e tij Lamborxhini në rrugët e Varshavës.

portieri

Gardiani i klubit francez, ndodhet në Poloni, pa vendimit për ndërprerjen përfundimtare të Ligës 1 për shkak të pandemisë së Koronavirusit.

27H6DZo

Aksidenti ndodhi mbrëmjen e ditës së djeshme, teksa portieri 20-vjeçar humbi kontrollin me Lamborxhinin e tij ngjyrë të verdhë. Për fat të mirë, edhe pse makina është dëmtuar gardiani i kampionëve në fuqi të Francës, nuk ka pësuar ndonjë dëmtim serioz. Kujtojmë që te PSG-jë, Bulka është portieri i tretë pas Kejlor Navas dhe Serxhio Riko.

PANORAMASPORT.AL
Për t’u bërë pjesë e grupit të "Panorama Sport" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet.
KOMUNITETI PANORAMA SPORT: https://www.facebook.com/groups/sportionline/

www.minuta90.com