Momente epike nga Liga e Konferencës/ Shiu i fshin numrat në fanella klubit të njohur rus, shikoni çfarë ndodh më pas

Panorama Sport | Lajmet e fundit nga sporti

Postuar: Gusht 6, 2021 | 9:38


Momente epike nga Liga e Konferencës/ Shiu i fshin numrat në fanella klubit të njohur rus, shikoni çfarë ndodh më pas

E çuditshme, por e vërtetë! Shiu i rrëmbyeshëm në ndeshjen e Ligës së Konferencës, mes polakëve të Rakov dhe Rubin Kazan, nxori zbuluar klubin e madh e njohur rus.

pjimage (14)

Në fundin e pjesës së parë, për shkak të cilësisë së dobët të stampimit, numrat dhe emrat e futbollistëve në fanellat e Rubin Kazanit u fshinë.

E8FgTmaXIAImRbw

Të ndodhur para këtij faktit, drejtuesit e klubit të madh rus, u detyruan të improvizonin, duke vizatuar me stilolapsa numrat në fanella. Ky episod, ka bërë xhiron e internetit, për më tepër shikoni pamjet epike.  Për sa i përket ndeshjes, ajo përfundoi me rezultatin e barabartë 0-0.

Fanellat e Rubinit

PANORAMASPORT.AL