Moment i vështirë te Barcelona, motra e Grizmanit takim urgjent me klubin katalanas

Panorama Sport | Lajmet e fundit nga bota e sportit

Postuar: Korrik 3, 2020 | 13:08


Moment i vështirë te Barcelona, motra e Grizmanit takim urgjent me klubin katalanas

Situata e Grizmanit tek Barcelona ka prekur fundin. Setien e la në stol në derbin kundër Atletiko Madridit për ta hedhur në fushë vetëm në dy minutat e fundit.

grizman

Kjo situatë ka prekur shumë edhe familjarët e sulmuesit francez. Babai dhe vëllai i Grizmanit “shpërthyen” në rrjetet sociale duke sharë trajnerin e Barcelonës. Por së fundmi është përfshirë edhe motra e sulmuesit francez.

Motra dhe agjenti i Grizmanit kanë kërkuar takim të menjëhershëm me drejtuesit e Barcelonës për të folur rreth çështjes së sulmuesit. Grizman kërkon ta bëjë të qartë se pse ai po e humbet vendin në formacion. Në takim mund të diskutohet edhe për një largim të mundshëm të lojtarit kampion bote me Francën.

PANORAMASPORT.AL
Për t’u bërë pjesë e grupit të "Panorama Sport" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet.
KOMUNITETI PANORAMA SPORT: https://www.facebook.com/groups/sportionline/

www.minuta90.com