Modriç u shpall lojtari më i mirë i vitit, Mendes dhe Marota shpërthejnë për Ronaldon

Panorama Sport | Gazeta me e madhe sportive ne vend

Postuar: Gusht 31, 2018 | 18:34

Modriç u shpall lojtari më i mirë i vitit, Mendes dhe Marota shpërthejnë për Ronaldon

të kaluar në Champions League. Ajo që ra në sy ishte fitimi i çmimit “ Lojtari më i mirë i vitit” nga Luka Modriç. Kroati ka mundur në këtë garë egjiptianin Muhamed Salah dhe Kristiano Ronaldon. Ndërkohë që menjëherë pas verdiktit për çmimin ka reaguar edhe agjenti i lojtarit, Horge Mendez.

dkfuhgkdfhghf

Ai në një intervistë për mediat portugeze është shprehur se ky vendim ishte qesharak. Ndërsa nga ana tjetër edhe Bepe Marota është shprehur se ka mbetur shumë i  surprizuar nga ky vendim.

img_796x5602017_06_14_15_07_44_65159

www.minuta90.com