Moderatorja seksi “thumbon” koleget: Po u bëre dele të hanë, ndërsa si ujk të vrasin

Panorama Sport | Lajmet e fundit nga bota e sportit

Postuar: Korrik 3, 2020 | 23:43


Moderatorja seksi “thumbon” koleget: Po u bëre dele të hanë, ndërsa si ujk të vrasin

Qeqa Krelani është një nga moderatoret e sportit më seksi në Kosovë dhe jo vetëm. Ajo njihet për stilin e drejtpërdrejtë që ka, kur bëhet fjalë për karrierën e saj.

qeqa krelani moderatorja

Së fundmi Krelani ka thumbuar koleget e saj përsa i përket karrierës. Përmes një postimi në “Instagram” moderatorja bukuroshe ka shkruajtur:

““Në këtë profesion po u bëre dele të hajnë, po u bëre ujk të vranë. Ti nuk je as dele as ujk. Je vetja dhe mos ndrysho për asgjë. Urime Dita e Gazetarëve Sportiv. Faleminderit për gazetarët e parë që shërbyen si inspirim për të gjithë ne”.

Këtë postim ajo e ka bërë në Ditën Botërore të Gazetarëve të Sportit.

JK

Qaqa krelani

qeqaa qeqa1 qeqa

PANORAMASPORT.AL
Për t’u bërë pjesë e grupit të "Panorama Sport" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet.
KOMUNITETI PANORAMA SPORT: https://www.facebook.com/groups/sportionline/

www.minuta90.com