Modelja ruse e Rusi 2018 apel për “ndihmë” nga karantina: Dua të një burrë për të kaluar këto tre muaj në izolim (FOTO)

Panorama Sport | Lajmet e fundit nga bota e sportit

Postuar: Mars 26, 2020 | 23:42

Bota FB Lajmi i fundit LAJMI KRYESOR

Modelja ruse e Rusi 2018 apel për “ndihmë” nga karantina: Dua të një burrë për të kaluar këto tre muaj në izolim (FOTO)

Modelja ruse e Botërorit Rusi 2018 Maria Liman, i ka bërë një thirrje ndjekësve të saj në “Instagram” që të vetofrohen për të bërë partnerin e saj në karantinë gjatë vetizolimit të Koronavirusit.

1

Liman, e cila ka më shumë se gjysmë milioni ndjekës në rrjetet sociale jeton në Londër. “Po kërkoj një partner të adhurueshëm, i cili nuk është i prekur nga Koronavirusi për të shpenzuar tre muajt e ardhshëm në izolim dhe argëtohemi në karantinë”, shkruante modelja 26-vjeçare të “Playboy”. Ajo është edhe një tifoze e Çelsit dhe është fotografuar shpesh në “Stamford Bridge” për të mbështetur blutë e Londrës.

3
6
2
7
PANORAMASPORT.AL
Për t’u bërë pjesë e grupit të "Panorama Sport" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet.
KOMUNITETI PANORAMA SPORT: https://www.facebook.com/groups/sportionline/

www.minuta90.com