Modelen serbe e ka zënë halli, komshinjtë e akuzojnë për marrëdhënie seksuale të zhurmshme

Panorama Sport | Lajmet e fundit nga bota e sportit

Postuar: Prill 7, 2020 | 0:08


Modelen serbe e ka zënë halli, komshinjtë e akuzojnë për marrëdhënie seksuale të zhurmshme

Jovana Djordoviç, gruaja e sulmuesit të Kievos Filip Djordoviç, ka treguar një problem që ka hasur me komshinjtë kohët e fundit, i cili ka lidhje me marrëdhëniet seksuale.

jovana

Modelja serbe tregon se një çift në pallatin e tyre kryejnë marrëdhënie seksuale me zhurma të mëdha. Mirëpo, banorët e pallatit mendojnë se ky çift janë modelja dhe futbollisti serb.

jovana1

“Një fqinj në një apartament pranë nesh shpesh herë kryejnë marrëdhënie seksuale duke shkaktuar zhurma. Banorët e ndërtesës ku unë banoj janë njerëz kryesisht të moshuar, prandaj ata mendojnë se jam unë vajza e marrëdhënieve seksuale të zhurmshme dhe më shohin shumë çuditshëm,”deklaroi Jovana.

jovana2

jovana3

jovana4

jovana5

jovana6

jovana7

jovana8

jovana9

 

 

PANORAMASPORT.AL
Për t’u bërë pjesë e grupit të "Panorama Sport" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet.
KOMUNITETI PANORAMA SPORT: https://www.facebook.com/groups/sportionline/

www.minuta90.com