Mjeshtëria Sportive, zbardhet lista e 45 fituesve në “Loro Boriçi”

Panorama Sport | Lajmet e fundit nga bota e sportit

Postuar: Gusht 3, 2019 | 23:23


Mjeshtëria Sportive, zbardhet lista e 45 fituesve në “Loro Boriçi”

Shkollës së Mjeshtërisë Sportive “Loro Boriçi” në Tiranë do t’i shtohen edhe 45 nxënës të rinj për vitin e ardhshëm, të cilët aspirojnë të bëhen dikushi në sport.

shkolla e mjeshterise

Nga 72 konkurrentë, vetëm 45 prej tyre arritën të shpallen fitues. Gazeta “Panorama Sport” ka siguruar rezultatet përfundimtare pas testimit dhe i publikon të plota.

Capture1 Capture2 csa

PANORAMASPORT.AL
Për t’u bërë pjesë e grupit të "Panorama Sport" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet.
KOMUNITETI PANORAMA SPORT: https://www.facebook.com/groups/sportionline/

www.minuta90.com