Miqësorja në Laç/ Besëlidhja befason kurbinasit e Cungut me dy gola

Panorama Sport | Lajmet e fundit nga bota e sportit

Postuar: Janar 14, 2020 | 15:11

FB Kategoria e pare Kategoria Superiore Laci Lajmi i fundit LAJMI KRYESOR

Miqësorja në Laç/ Besëlidhja befason kurbinasit e Cungut me dy gola

Një rezultat surprizë u regjistrua ditën e sotme në miqësoren mes Laçit dhe Besëlidhjes. Skuadra e Armando Cungut, u mposht brenda në shtëpi nga lezhjanët me rezultatin 0-2.

Laci-Beselidhja miqesore (1)

Kujtojmë që Laçi para disa ditësh mposhti Apoloninë në takimin e parë miqësor për vitin 2020, me rezultatin 1-2, ndërkohë që kjo ishte humbja e parë për këtë vit kalendarik.

Miqesorja Beselidhja - Laci (1)

Shkodrani Arsen Hajdari ishte ai që zhbllokoi sfidën në minutën e 43-të, duke kaluar në avantazh skuadrën e Plorit, ndërkohë që Merdini dyfishoi rezultatin në të 80-tën.

PANORAMASPORT.AL
Për t’u bërë pjesë e grupit të "Panorama Sport" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet.
KOMUNITETI PANORAMA SPORT: https://www.facebook.com/groups/sportionline/

www.minuta90.com