Miqësorja me Shqipërinë, ekipi norvegjez bën publike listën me 24 lojtarët e grumbulluar

Panorama Sport | Gazeta me e shitur sportive ne vend

Postuar: Mars 13, 2018 | 22:56

Miqësorja me Shqipërinë, ekipi norvegjez bën publike listën me 24 lojtarët e grumbulluar

Kombëtarja norvegjeze e futbollit, ka bërë publike listën e lojtarëve të grumbulluar për ndeshjet miqësore që do të luajë ndaj Australisë dhe Shqipërisë në fundin e marsit. Trajneri Lagerbak, ka grumbulluar 24 lojtarë në skuadër.

Edgar Cani dyluftim ajror ne Norvegji-Shqiperi 0-1

Ai u shpreh: “Kemi përdorur shumë lojtarë në vitin 2017. Tani duhet të punojmë që të ndërtojmë një skuadër. Do të ketë gjithmonë hapësirë për lojtarët që bëjnë mirë apo po rriten.”

lista norvegjia


www.minuta90.com