Miqësorja e luksit ndaj Fenerbahçes, Tirana zbulon ku do të transmetohet live

Panorama Sport | Lajmet e fundit nga sporti

Postuar: Qershor 24, 2022 | 22:24


Miqësorja e luksit ndaj Fenerbahçes, Tirana zbulon ku do të transmetohet live

Tirana do të luajë ditën e nesërme në tokën turke një miqësore luksi ndaj gjigantëve të Fernerbahçes. Kjo ndeshje testuese është planifikuar të zhvillohen në orën 5 me atë shqiptare dhe në 6 me orën turke në qytetin e Stambollit.

Fenerbahce Tirana

Ndërkohë së fundmi, nëpërmjet një postimi në rrjetet sociale, klubi bardheblu ka bërë me dije se ndeshja do të transmetohet live në kanalin e Fenerbahçes në Youtube, teksa të gjithë ndjekësit në Amerikë, do të kenë mundësinë ta ndjekin në ESPN.

NJOFTIMI I PLOTË I KLUBIT:

Luhet nesër ndeshja e fundit miqësore e fazës përgatitore mes Fenerbahçe-KF Tirana. Takimi do të luhet në Stamboll në orën 17:00. Ndeshja do të transmetohet live në kanalin Fenerbahçe YouTube dhe për të gjithë ndjekësit në Shtetet e Bashkuara të Amerikës, në ESPN.


View this post on Instagram

A post shared by KF Tirana (@kftirana.al)

PANORAMASPORT.AL