Miqësore/ Tomori shkatërron Naftëtarin, Erzeni mposhtet nga Luzi

Panorama Sport | Lajmet e fundit nga sporti

Postuar: Janar 13, 2021 | 19:18


Miqësore/ Tomori shkatërron Naftëtarin, Erzeni mposhtet nga Luzi

Tomori ka triumfuar ditën e sotme 4-1 ndaj Naftëtarit duke treguar se janë pretendent këtë sezon për Superligë.

tomori egnatia

Skuadara e Bledar Sinellës kanë realizuar 4 herë në portën e miqve e cila kjo miqësore u zhvillua në stadiumin e qyetetit të Beratit.

Ndeshja tjetër miqësore ishte Erzeni-Luzi ku skuadra mike ka triumfuar me rezultatin 1-3.

PANORAMASPORT.AL
Për t’u bërë pjesë e grupit të "Panorama Sport" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet.
KOMUNITETI PANORAMA SPORT: https://www.facebook.com/groups/sportionline/