Miq jashtë fushe, ylli i Juventusit poston foto pas ndeshjes me Rei Manajn

Panorama Sport | Lajmet e fundit nga sporti

Postuar: Shtator 23, 2021 | 14:45


Miq jashtë fushe, ylli i Juventusit poston foto pas ndeshjes me Rei Manajn

Juventusi ka gjetur fitoren e parë pas 5 ndeshjesh me vështirësi ndaj Specias në transfertë me rezultatin 2-3.

242701886_154320133556686_5400268788427814261_n

Rei Manaj këtë sfidë u aktivizua për 14 minuta lojë ku nuk mundi do të lërë shenjë në këtë takim ku skuadra e Specias e vuri jo pak në vështirësi Juventusin, duke përmbysur rezultatin, por duke mos e mbajtur dot në kontroll atë fitore.

Pas ndeshjes sulmuesi i “Zonjës së Vjetër”, spanjolli Alvaro Morata ka postuar në “Story” të profilit të tij në rrjetin social “Instagram” foto me sulmuesin e Kombëtares shqiptare dhe të Specias, Rei Manaj me mbishkrimin “Frate” që në shqip përkthehet “vëlla”.

Duket se jashtë fushe të dy sulmuesit janë shumë miq me njëri-tjetrin.

PANORAMASPORT.AL


Për t’u bërë pjesë e grupit të "Panorama Sport" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet.
KOMUNITETI PANORAMA SPORT: https://www.facebook.com/groups/sportionline/