MINIFUTBOLL/ Finalja e Superkupës, mësoni datën kur do të luhet sfida Roamel-Prestige

Panorama Sport | Lajmet e fundit nga sporti

Postuar: Tetor 6, 2022 | 12:40


MINIFUTBOLL/ Finalja e Superkupës, mësoni datën kur do të luhet sfida Roamel-Prestige

Tashmë është zyrtarizuar edhe data e finales së Superkupës në futbollin me 9 lojtarë.

prestige

Përballë njëra-tjetrës do të jenë Roamel, me statusin e fituesit të Sunday League Albania për sezonin 2021-2022 dhe Prestige si fitues i FSHF Cup.

Kjo përballje do të zhvillohet më 21 tetor, ndërsa parashikohet një sfidë tepër interesante, me të dyja ekipet që garantojnë betejë për trofeun e parë sezonal.

PANORAMASPORT.AL