Milani përforcon prapavijën, kuqezinjtë priten të huazojnë mbrojtësin e PSG-së

Panorama Sport | Lajmet e fundit nga sporti

Postuar: Gusht 10, 2022 | 9:31


Milani përforcon prapavijën, kuqezinjtë priten të huazojnë mbrojtësin e PSG-së

Milani tashmë ka bërë shumë duke blerë De Ketelare. Mund të ketë një lëvizje tjetër, veçanërisht në mbrojtje, me rritjen e kuotimeve të Dialosë së PSG-të.

DIALO

Mbrojtësi senegalez është një tepricë për francezët dhe pas 15 gushtit situata mund të zhbllokohet me parisienët që mund të paguajnë edhe një pjesë të pagës prej 6 milionë eurosh.

Për Tanganga raportohen probleme pasi anglezi mund të përfundojë te Roma.

PANORAMASPORT.AL